• Wpisów: 234
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 29 dni temu, 02:32
  • Licznik odwiedzin: 14 824 / 3380 dni
 
dziewczynaprezesa
 
Dziewczyna Prezesa: Te kilka dni w ulubionym miejscu dużo mi dały. Głównie psychicznie – naładowałam akumulatory, odprężyłam się. Przede wszystkim starałam się wypocząć po ostatnich wydarzeniach. Fizycznie już było niestety gorzej. To całe pływanie wydawało mi się totalną porażką. Strasznie szybko się męczyłam, ból nie ustępował. Przede wszystkim był dużo większy niż podczas chodzenia i bardzo mnie to niepokoiło. Bo chyba nie tak to powinno było wyglądać. Po powrocie zamierzałam skonsultować się jeszcze raz z lekarzem.
W końcu też mogłam wrócić do swojego mieszkania, pomimo protestów Daniela, który nie chciał się na to zgodzić twierdząc, że jeszcze nie powinnam sama mieszkać. Koniec końców, tym razem to on przeniósł się do mnie. Naprawdę wolałam, żeby wałęsał mi się po mieszkaniu niż nękał co pięć minut telefonami.
Jak się okazało, musiałam również poszukać fizjoterapeuty, który miał czuwać nad moim powrotem do zdrowia. Ból był zbyt duży, a czas było powoli żegnać się ze środkami przeciwbólowymi.

cdn...

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.