• Wpisów: 234
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 66 dni temu, 02:32
  • Licznik odwiedzin: 14 910 / 3417 dni
 
dziewczynaprezesa
 
Dziewczyna Prezesa: Po wznowieniu zgromadzenia Adam z uśmiechem zapytał, czy podjęliśmy decyzję. Pierwszy wyrwał się Daniel, ale szybko mu przerwałam.
- W sumie jeszcze nie do końca…
- Tak, podjęłam decyzję. – Daniel wpatrywał się we mnie, jakbym mówiła po chińsku. Adam wydawał się lekko zaskoczony.
- …Zatem słucham.
- Przedstawione przez ciebie dzisiaj dwa dokumenty wydają się być w porządku…
- Wydają się? – przerwał mi, choć wiedział jak tego nie znoszę.
- Tak właśnie, wydają się być w porządku. Po wstępnym zapoznaniu się, nie dostrzegłam żadnych niejasnych zapisów…
- Cieszę się. – Znowu to zrobił. Miałam ochotę go kopnąć… - Żebyś miała większą pewność, co do mojej uczciwości przygotowałem również oświadczenie, które to zapewnia oraz zapis mówiący, że w dowolnej chwili trwania naszej współpracy, przy najmniejszym zastrzeżeniu, masz prawo zerwać wszystkie ustalenia ze skutkiem natychmiastowym, bez podawania przyczyny i bez konsekwencji. – Podał nam ostatnie pismo, które przed nim leżało. Szybko się z nim zapoznałam, drobnego druczku nie zawierało, ale ponieważ Adam przykleił sobie największy triumfalny uśmiech ze swojej kolekcji, myśląc, że wygrał, postanowiłam, nieco inaczej niż planowałam, zakończyć nasze spotkanie.
- I właśnie dlatego postanowiłam skonsultować się z prawnikiem, a przedstawione dzisiaj dokumenty, wraz z moim własnym oraz statutem spółki, oddać do analizy prawnej. Dziękuję, to wszystko z mojej strony.

cdn...

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.